Site Overlay

İstanbul sohbet Kanalı

İstanbul sohbet Kanalı

İstanbul bölgesinde yaşayan kullanıcıların rahatlıkla sesli veya görüntülü olarak ücretsiz bir şekilde sohbet edebileceği adresimiz sizlere hizmet vermeye devam ediyor. İnternet ortamında siz değerli kullanıcılarına chat hizmeti veren  web sitemiz sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli görünüyor. Büyük bir nüfusa sahip olan İstanbul’da kullanıcılar ücretsiz olarak sesli ve kameralı olarak konuşabilmeleri için büyük bir platform oluşturduk. Dünya’nın her kesiminden giriş yapabiliyor olsanız da İstanbul bölgesi bizim için öncelikli olarak gelmektedir.

Sesliadresim sesli chat platformu kullanıcı dostu olmakla beraber kolay bir kullanıma sahiptir. Sade ve kullanışlı olması kullanıcıların ilgisini çekmekte ve yoğun olarak kullanılmakla beraber tercih edilmektedir. Dilediğiniz zaman giriş yapabileceğiniz bu sistemden tamamen ücretsiz olarak faydalanabiliyorsunuz. Her ne kadar sohbet odaları Türk odaları olmuş olsa da yurt dışında yaşamakta olan gurbetçi vatandaşlarımız da  chat odalarına katılıp sizlerle sohbet edebilmektedir. Sohbet adresi platformu içerisinde birden fazla özellikten ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Öncelikle bahsetmek gerekirse odalar bir panel üzerinde yer almaktadır. Sesli olarak görüşme yapabilmek için arayüzde sol alt kısımda “mikrofonu al” kısmı bulunuyor. Bu butona tıkladığınızda mikrofonunuz bulunması durumunda aktif olarak ve sesli olarak sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Diğer kullanıcılarla görüntülü olarak görüşmeler yapabileceğinizi de belirtmek isterim. Chat bölümünde yer alan kamera ikonunu tıkladığınızda otomatik olarak görüntülü görüşme başlatmış olursunuz ve oda içerisinde bulunan bütün kullanıcılar sizi görebilir.

Siz değerli kullanıcılarımızın farklı kişilerle tanışabilmesi için bütün kolaylıkları sağladık. Yeni dostluklar kurabilmeniz için doğru yerdesiniz! İstanbul Chat odaları’na üye olarak ya da misafir girişlerini kullanarak bağlanabilirsiniz.

Sohbet odaları’na Anasayfa üzerinde yer alan sesli chat giriş resimlerinden herhangi birisini tıklayarak bağlanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Sohbet sitesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares