Site Overlay

Rus kızları yla  Sohbet Arkadaşlık Nasıl Kurulur

Rus kızları yla  Sohbet Arkadaşlık Nasıl Kurulur

1. Rus gelininizde tam olarak ne aradığınıza karar verin.

 

Eğer bunda tamamen açıksanız ve beklentilerinizde gerçekçiyseniz, çok daha çabuk başarılı olmayı bekleyebilirsiniz. Gerçekten neye ihtiyacınız var? Ne için uzlaşmak istiyorsun? Sizin için en önemli olan ne? Bakışlar? Zeka? Çocuk? Meslek? Ya da sihir olduğu sürece bunlardan hiçbiri önemli deil mi? Gerçekçi olun. Ne istediğinizi bilin, ve bunu bulacaksınız.

2. Bir kadının sizden ne isteyebileceğini düşünün.

 

Kafanızda birlikte bir yaşam oluşturun. Nerede yaşayacaksınız? Nasıl yaşayacaksınız? O ne ile uğraşacak? Sizinle evlendikten sonra çalışmaya devam mı edecek? Onun ilgileri ne? Hepsinden daha önemlisi onun yaşamında senin pozisyonun ne olacak? O kocasından ne istiyor ve ne bekliyor? Onun sizin ihtiyaçlarınızı karşıladığı gibi siz de onun ihtiyaçlarını karşılamaya istekli misiniz? Unutmayın ki başarılı bir ilişki verip almaya bağlıdır. Sizin Rus gelininiz de sizin gibi seçme hakkına sahiptir. Ona sunmak için ne hazırladığınızı düşünün, evliliği yürütmek için. Bazı erkekler Rus kızları na sadece kendi ülkelerine götürme şansını vermelerinin yeterli olacağını düşünüyor. Bazı Rus kadınları için bu yeterli olabilir, fakat bu gerçekten aradığınız tipte bir eş mi? Eğer gereksinimlerinizin gerçek dışı olmaya başladığını fark ettiyseniz, en başından başlayın ve gereksinimlerinizi daha az talepkar yapın. Belki de doğru Rus geline sahip olmak için biraz taviz verebilirsiniz.

3. Kendiniz için sanal bir resim oluşturun.

 

İnternet üzerinden biriyle iletişim kurarken, bu kişiyi ve her ikinizi tamamen tecrübe edemeyeceğinizi hatırlayın. Bu sizi telefonla görüşmeye ve buluşmaya teşvik etmemizin nedenidir. Fakat kendinizi nette tamamen ifade etmeniz de aynı derecede önemlidir – böylece kızınız kim olduğunuzu gerçekten anlar. Konuşurken rahat hissedin. Rus kadınları gerçek size görecektir. Profiliniz de mektuplarınız kadar önemlidir. Romantik, eğlenceli, enerjik, entellektüel olabilirsiniz. Bu kızlara kim olduğunuzu gösterin. Ona gerçek doğru pozitif tarafı gösterin. Bu yolla onunla buluşmanızın gerekli olup olmadığı hakkında daha fazla bilgiye daha çabuk ulaşabilirsiniz. Başlangıç adımlarında verdiğiniz bu enerji, bir ilişki kurmanıza gerçekten yardım eder – bir ilişkinin gerçek temeli.

4. Erken başarı için şansınızıyükseltin.

 

Rus kadınlarını aramayı gerçekleştirmek için online bulunan binlerce erkek profile vardır. Başarılı olmadan once birçok Rus kızı ve kadını ile iletişim kurmaya başlayabilirsiniz. Birçok Rus kızıyla konuşun. Birçok mektup ve posta kartı gönderin. İnsiyatif gösteren biri olun. Enerjik olun. Daha fazla Rus kadına ilginizi verdikçe, hayatınızın geri kalanını birlikte harcayacağınız özel kızı daha çabuk bulursunuz. Şimdiki gibi bir zaman yoktur. Hayat zamanı boşa harcamak için çok kısadır. Bu kızı bulun. Ona telefon numarasını sorun. Onunla buluşun. Aşık olun.

5. Pes etmeyin!

 

Birçok yıl beklemenize, birçok kadınla tanışmanıza fakat henüz gelininizi bulamamanıza rağmen hiç şüpheniz yok. Sanal bir ilişkide tek bir başarısızlık, her zaman böyle olacağı anlamına gelmez. Eğer gelecek eşinizi bulma konusunda ciddiyseniz, zaman alabilir, kararlılık ve cesaret gerektirir. Sitemiz aracılığıyla aşkı çoktan bulmuş birçok insandan cesaret alın. İnternet dünyanın çevresindeki size uyan daha geniş bir halkadaki insanlarla tanışmanızı mümkün kılar. Müşterilerimizin bir çoğu Rus bayanları arıyor çünkü arkadaşları mutluluğu sitemizden güzel Rus bir eşte buldu. Eğer tüm çabalardan sonra hala uygun bir gelinle tanışmadıysanız, durum ve kendinizi tekrar değerlendirin. Muhtemelen kendiniz için doğru tip bir kadına odaklanmıyorsunuz. Muhtemelen kendi resminizi iyi sergilemiyorsunuz. En başından başlayın. Profilinizi uyarlayın ve devam edin. Herşeyden once bırakmayı düşünmeyin bile. Çabalarınızda gayret ederek hiç birşey kaybetmezsiniz, daha fazlasını kazanırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares